ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 2/2020 
(Kwiecień-Czerwiec
)

Zapraszamy do lektury nr 2/2020 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych", w którym znajdziecie Państwo m.in. prezentację kolekcji nominowanych w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020, artykuł o trendach we wzornictwie w 2020 roku, porady na co zwracać uwagę przy wyborze przecinarek elektrycznych i tarcz diamentowych wykorzystywanych do cięcia płytek ceramicznych. Życzymy ciekawej lektury!

 

Praktyczne i oszczędne rozwiązania łazienkowe

Małgorzata Rycaj-Dąbrowska
Grupa Geberit

Współczesne trendy i moda na stosowanie nowoczesnych rozwiązań nie omijają żadnego z wnętrz, także łazienki. Dzięki nowatorskim udogodnieniom możemy zaoszczędzić czas, pieniądze, a także podnieść komfort życia. Wybierając rozwiązania, warto jednak zwrócić uwagę na funkcjonalność i jakość, żeby służyły nam przez długie lata.

DOBRE POWIETRZE W ŁAZIENCE
Aż 92% osób twierdzi, że zapachy w otoczeniu mają wpływ na ich nastrój, dlatego warto zadbać o świeże, czyste powietrze w łazience. Wiadomo, że nie w każdej łazience jest okno, które można otworzyć. Skutecznym rozwiązaniem może być np. system filtrowania powietrza zintegrowany z przyciskiem spłukującym (fotografia
1). W prosty sposób niweluje problem nieprzyjemnych zapachów, odciągając zanieczyszczone powietrze bezpośrednio z miski WC, a następnie filtrując i wypuszczając z powrotem do łazienki. System włącza się automatycznie, dzięki czujnikowi zbliżeniowemu. Może być wyposażony również w oświetlenie orientacyjne, szczególnie przydatne w nocy.

zobacz więcej >>>

Wokół Płytek Ceramicznych nr 4/2019, strona 38 (spis treści >>)