ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 4/2019 
(Październik - Grudzień
)

Zapraszamy do lektury nr 4/2019 kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”, w którym znajdziecie Państwo m.in. prezentację kolekcji nominowanych w III edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2019, artykuł o płytkach ceramicznych na ogrzewaniu podłogowym, a także nowinki z rynku, artykuły z działu PORADY m.in. oraz relację z targów Cersaie 2019. Życzymy ciekawej lektury.

 

Praktyczne i oszczędne rozwiązania łazienkowe

Małgorzata Rycaj-Dąbrowska
Grupa Geberit

Współczesne trendy i moda na stosowanie nowoczesnych rozwiązań nie omijają żadnego z wnętrz, także łazienki. Dzięki nowatorskim udogodnieniom możemy zaoszczędzić czas, pieniądze, a także podnieść komfort życia. Wybierając rozwiązania, warto jednak zwrócić uwagę na funkcjonalność i jakość, żeby służyły nam przez długie lata.

DOBRE POWIETRZE W ŁAZIENCE
Aż 92% osób twierdzi, że zapachy w otoczeniu mają wpływ na ich nastrój, dlatego warto zadbać o świeże, czyste powietrze w łazience. Wiadomo, że nie w każdej łazience jest okno, które można otworzyć. Skutecznym rozwiązaniem może być np. system filtrowania powietrza zintegrowany z przyciskiem spłukującym (fotografia
1). W prosty sposób niweluje problem nieprzyjemnych zapachów, odciągając zanieczyszczone powietrze bezpośrednio z miski WC, a następnie filtrując i wypuszczając z powrotem do łazienki. System włącza się automatycznie, dzięki czujnikowi zbliżeniowemu. Może być wyposażony również w oświetlenie orientacyjne, szczególnie przydatne w nocy.

zobacz więcej >>>

Wokół Płytek Ceramicznych nr 4/2019, strona 38 (spis treści >>)