ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 1/2020 
(Styczeń-Marzec
)

Zapraszamy do lektury nr 1/2020 kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”, w którym znajdziecie Państwo im. in. informacje o Laureatach konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2019, artykuł o niezbędnych narzędziach podczas stosowania płyt wielkoformatowych, a także nowinki z rynku, artykuły z działu PORADY m.in. zalety płytek o grubości 6mm. Życzymy ciekawej lektury.

 

Ceramika Paradyż po raz trzeci w rankingu Diamenty Forbesa

W rankingu Diamenty Forbesa Ceramika Paradyż znalazła się już po raz trzeci, zajmując 125. miejsce na liście ogólnopolskiej i 5. na liście regionalnej. Dodatkowo producent płytek ceramicznych został po raz drugi wyróżniony za najlepszą firmową stronę internetową w województwie łódzkim zdobywając e-Diament Forbesa & Biznes.pl.

W tegorocznej, siódmej edycji rankingu przygotowanego przez miesięcznik Forbes i wywiadownię BISNODE (d.Dun and Bradstreet Poland) znalazło się aż 1931 polskich firm, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Ceramika Paradyż nominowana była w kategorii przedsiębiorstw powyżej 250 mln przychodu, a tegoroczne wyniki firmy napawają optymizmem.
W najnowszym rankingu Diamenty Forbesa firma zajęła 125. miejsce na liście ogólnopolskiej i 5. na liście regionalnej. - Skok o 11. pozycji na liście ogólnopolskiej i o 4. na liście regionalnej, w porównaniu do ubiegłego roku, to dla nas ogromny sukces – powiedział Patryk Tomczyk, Wiceprezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż ds. Produkcji.
Dodatkowo Paradyż została po raz drugi wyróżniony za najlepszą firmową stronę internetową w województwie łódzkim zdobywając e-Diament Forbesa & Biznes.pl. Nagrody w imieniu firmy odebrał Patryk Tomczyk.
Ceramika Paradyż znalazła się na liście Forbesa już po raz trzeci.