ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 1/2020 
(Styczeń-Marzec
)

Zapraszamy do lektury nr 1/2020 kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”, w którym znajdziecie Państwo im. in. informacje o Laureatach konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2019, artykuł o niezbędnych narzędziach podczas stosowania płyt wielkoformatowych, a także nowinki z rynku, artykuły z działu PORADY m.in. zalety płytek o grubości 6mm. Życzymy ciekawej lektury.

 

Sanitec KOŁO: nowa linia mebli i ceramiki łazienkowej iCon oraz Rimfree

Umywalki KOŁO iCon Ceramika i meble łazienkowe z linii iCon oraz Rimfree marki Keramag cechuje proste, nowoczesne wzornictwo i wyjątkowa funkcjonalność. Modułowe meble, umywalki oraz wiszące miski ustępowe i bidety pasują niemal do każdej łazienki.

Umywalki i meble łazienkowe iCon
iCon to seria eleganckich umywalek i praktycznych mebli łazienkowych marki Keramag. Są one zaprojektowane tak, aby pasowały do każdego typu i wielkości wnętrza. W ofercie Sanitec KOŁO jest aż dziesięć modeli umywalek o różnych szerokościach - od 50 do 120 cm, w tym umywalki asymetryczne (50 i 90 cm) z praktyczną powierzchnią odkładczą i mydelniczką po prawej lub lewej stronie. Umywalki iCon dostępne są w wersji wiszącej bądź stojącej.

Umywalki KOŁO iCon

Kolekcja mebli łazienkowych iCon to szafki podumywalkowe z jedną lub dwiema szufladami, niskie i wysokie szafki boczne oraz półki i lustra z oświetleniem o zmiennym położeniu. Meble mają budowę modułową; dostępne są w trzech kolorach z połyskiem: biel, burgund i platyna. Modułowa budowie szafek oraz eleganckie wykończenie pozwala dopasować je do praktycznie każdego wnętrz - zarówno pod względem wielkości, jak i stylu.
Dodatkowo, z myślą o małych toaletach i łazienkach gościnnych, producent stworzył serię produktów iCon xs. W kolekcji dostępne są trzy umywalki (szerokości 38 cm i 53 cm oraz umywalka narożna 33 cm) z wygodną powierzchnię odkładczą na kosmetyki i akcesoria. Szafki podumywalkowe iCon xs mają głębokość 30,8, 28, 27,3 i 24,5 cm, zaś wysokie półki boczne z lustrem jedynie 14 cm.

Miski ustępowe i bidety Rimfree

Rimfree to innowacyjne wiszące miski ustępowe i bidety bez wewnętrznego kołnierza niemieckiej firmy Keramag. W ofercie Sanitec KOŁO nowy typ bezobrzeżowych misek dostępny jest w seriach ceramiki Renova nr1 oraz 4U (na zdjęciu). Rozwiązanie zastosowane w miskach i bidetach Rimfree gwarantuje wyjątkową higienę i czystość w każdej łazience. Brak kołnierza ogranicza osiadanie brudu oraz umożliwia dokładne i efektywne opłukanie całej miski przez specjalny system spłukujący, a co za tym idzie - skuteczną eliminację bakterii.

Miska ustępowa KOŁO Rimfree

Szkliwo KeraTec
Ceramika iCon oraz miski i bidety 4U Rimfree wykończone są specjalnym szkliwem KeraTect. Dzięki temu ich powierzchnia jest idealnie gładka i wyjątkowo wytrzymała. Nawet zastosowanie agresywnych środków czystości oraz mycie urządzeniami wysokociśnieniowymi nie pozostawia śladów na powierzchni ceramiki. KeraTect zapewnia maksymalną czystość i higienę w łazience, czego potwierdzeniem jest 30-letnia gwarancja producenta.